O nás

Cestovná agentúra ESSO Tour bola založená v roku 2006. Našim hlavným cieľom je rýchly a komplexný servis pri sprostredkovaní dovolenky pre klientov, ktorí ocenia ušetrený čas aj finančné prostriedky a služby, ktoré ponúkame.

Cestovná agentúra ESSO Tour sa špecializuje na provízny predaj zájazdov desiatok osvedčených cestovných kancelárií, predaj cestovného poistenia, leteniek a kolkov. Keďže sme cestovná agentúra a nie cestovná kancelária, poistenie proti úpadku CK sa nás netýka, pretože neorganizujeme vlastné zájazdy.

Ponúkame štandardné pobytové zájazdy za katalógové ceny i cenovo výhodné ponuky typu Last Minute. Našimi partnermi sú starostlivo vybrané renomované cestovné kancelárie. Všetky cestovné kancelárie, ktorých zájazdy provízne predávame, sú poistené proti úpadku. Zaisťujeme preverenie voľných miest a záväznú rezerváciu, jednoduchú platbu zájazdu cez bankové účty i zaslanie pokynov pred odletom. Našim jediným prezentačným médiom sú naše webové stránky (katalogy ani iné tlačoviny nevydávame). Cena zájazdu u organizujúcej cestovnej kancelárie je rovnaká ako u nás, pretože si faktúrujeme províziu z realizovaných objednávok u organizátora zájazdu.

 Naši klienti sú moderne uvažujúci ľudia, ktorí nechcú strácať čas a majú konkrétnu predstavu o svojom zájazde, ktorí nemajú chuť obchádzať jednotlivé cestovné kancelárie, zbierať ich katalógy a porovnávať ceny zájazdov. Našim cieľom je nielen poskytnutie komplexných informácií o aktuálnych ponukách jednotlivých cestovných kancelárií, ale tiež rýchly a jednoduchý spôsob objednania zájazdov pomocou internetu, e-mailu, telefónu či faxu. S nami si môžete pohodlne vymyslieť, vybrať a objednať dovolenku, ktorá najviac vyhovuje Vašim predstavám. Informujte sa bezplatne o aktuálnej ponuke a cenách!